tolik_fort (tolik_fort) wrote,
tolik_fort
tolik_fort

 • Mood:

Фотозвіт Заложці. 03.01.2010 Замок

Були сьогодні в Заложцях. Погода нам роді не грає, настрій мандрівний, були там давно, чого б не поїхати? Як задумали, так і сталося :)
Отже, панове Залозецький замок (точніше його руїни) під зимовим покриттям. Плюс трішки архівних з Чоловського і не тільки для порівняння.

  
Важко уявити зараз на місці брами те що зображено на архівному зображенні. Правда? Дивимось далі:

  

А тут фото, за якими завжди можна взнати що замок знаходить в Україні, а не де інде. Тільки в нас люди можуть планово іти до замку, щоб викинути кульок з сміттям. Або щоб в туалет сходити :(
  

Ладно, йдемо далі. Навіть будучи у такому занедбаному стані, руїни вражають. Чесно. Тим більше багато казематів, переходів та коридорів, особливо беручи до уваги, стан зруйнованості. І хоча ззовні здається що його дуже мало залишилося, стан можна порівняти з Бучачем та Микулинцями. Приблизно так. І привиди живуть. Вони на наступній фотографії :)))

  

  

А тепер пару зображень замкового подвір'я заметеного снігом. Сніг до речі був вище колін.
  

Ну і ще трохи фотографій різного плану, в основному казематів, і склепінь з проваллями. Жаль що не всюди можна було пролізти, бо наші замки це і так небезпечна річ а зимою то й поготів. До речі, я сьогодні мало таки не скрутив собі шию на спуску у підвал. І фотоапарат був на волосок від смерті. Так що після цього я вже стримувався. Почекаємо літа :)))
  

  

  

  

Зверніть увагу на дві останні фотографії. На архівному зображенні башти видно вмуровану таблицю з гербами Вишневецьких та Потоцьких, в наш же час тільки місце від таблиці. Як завжди. Ну на кінець ще два архівних зображення замку. Одне до Першої Світової Війни, друге - після. Знайдіть різницю.

 

Всім дякую за прогулянку :))
Tags: Заложце, фотозвіти
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments